Informace

Substral Careo tyčinky na škůdce 10 ks Zobrazit větší

Substral Careo tyčinky 10 ks

300025

Skladem

Substral Careo tyčinky na škůdce jsou kombinované insekticidní a hnojivé tyčinky proti škůdcům, které chrání pokojové i balkónové květiny před škodlivým savým a žravým hmyzem a zároveň slouží jako vydatné hnojivo podporující růst a kvetení. Účinné látky se vstřebávají kořenovým systémem (hubí mšici vlnatku krvavou). 

Obsah: acetamiprid 40 g/kg, NPK 10-6-7

Více informací

Parametry

Obsah 10 ks

Více informací

Substral Careo tyčinky na škůdce jsou kombinované insekticidní a hnojivé tyčinky proti škůdcům, které chrání pokojové i balkónové květiny před škodlivým savým a žravým hmyzem a zároveň slouží jako vydatné hnojivo podporující růst a kvetení. Účinné látky se vstřebávají kořenovým systémem (hubí mšici vlnatku krvavou). Mají dlouhodobý účinek po dobu 2-3 měsíců. Hubí červce, mšice.

Obsah: acetamiprid 40 g/kg, NPK 10-6-7

Viditelný účinek se projeví u mšic po 1-3 dnech, u molic po 5-6 dnech, u ostatních škůdců po 14 dnech.

Tyčinky obsahují plné hnojivo NPK bez chloru, u některých rostlin by mohlo dojít k přehnojení. Přihnojovat nejdříve po 3 měsících.

Rozsah a registrace Substral CAREO tyčinky na škůdce:

Pokojové květiny pro dekorativní účely uzavřené prostory (místnosti, skleníky, zimní zahrady aj.): saví škůdci (mšice, mery, červci, křísy, molice, třásněnky, svilušky, štítenky aj.): 2,5 g/l substrátu; 1 tyčinka/květináč 11 cm, 2 tyčinky/květináč 14 cm, 4 tyčinky/květináč 17 cm, 6 tyčinek/květináč nad 20 cm; od zač.výskytu, max.3x, po aplikaci zálivka

Hydroponicky pěstované v uzavř.prostorách: saví škůdci: 1,25 g/l (tj. 1 tyčinka/ 1 lt hydroponického roztoku),od zač.výskytu, max.3x