Informace

Bakterie do žump, septiků a ČOV 100 g Zobrazit větší

Bakterie do žump, septiků a ČOV 100 g

Skladem

Bioseptik je směsí nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají organické látky v septicích, žumpách či domovních ČOV. Odstraňuje nepříjemný zápach. Vytváří a udržuje přírodní proces rozkladu.

Více informací

Parametry

Obsah 100 g

Více informací

Bioseptik je směsí nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají organické látky v septicích, žumpách či domovních ČOV. Odstraňuje nepříjemný zápach. Vytváří a udržuje přírodní proces rozkladu. Po pravidelném používání se v septiku, žumpě či ČOV neusazuje tuhý odpad a obsah jímky nezapáchá!

Návod k použití: Obsah sáčku aktivujte ve 2 litrech vlažné vody (cca 30-40°C) a po 20-ti minutách aplikujte přes WC, nebo přímo do žumpy, septiku či domovní ČOV

Dávkování: 1 balení je zaváděcí dávkou pro žumpu či septik o objemu 8 mnebo domovní ČOV o velikosti 5 EO. Následuje 1/3 obsahu balení 1x měsíčně jako dávka udržovací.

Výhody používání: Odstraňuje nepříjemný zápach. Úspora nákladů na vyvážení a čištění jímky. Šetrnost k životnímu prostředí.