Informace

Nejprodávanější produkty

Folicur koncentrát 50 ml Zobrazit větší

Folicur koncentrát 50 ml

Skladem

Folicur  je postřikový fungicidní přípravek ve formě suspo-emulze (SE) určený k ochraně růží proti padlí, černé skvrnitosti a rzi, okrasných rostlin proti padlí a rzím a zimostrázu proti skvrnitosti listů a cylindrokladiové skvrnitosti listů. Postřik na černou skvrnitost na růžích.

Obsah: tebukonazol 0,125 g/l

Více informací

149 Kč s DPH
123 Kč bez DPH

Parametry

Obsah 50 ml

Více informací

Folicur je postřikový fungicidní přípravek ve formě suspoemulze určený na ochranu růží, okrasných a pokojových rostlin proti hubovým chorobám. Použitím fungicidu dojde k potlačení choroby a zároveň se na listech vytvoří ochranný film. Fungicid proti plísním na okrasných rostlinách, např. černá skvrnitost na růžích, padlí, rzím. Na zimostrázu proti skvrnitosti listů a cylindrokladiové skvrnitosti listů.

Fungicidní postřik Folicur pro ošetření růží, okrasných rostlin proti houbovým chorobám, listovým skvrnitostem, rzím, apod., působí dlouhodobě (až 14 dní). Aplikace max. při prvních příznacích choroby.

Fungicidní přípravek  obsahuje účinné látky, nejprve je choroba potlačena přímým působením úč.látky, která penetruje do listů. Dále je zabráněno novému rozvoji houbové choroby tím, že postřik vytvoří ochranný povlak na povrchu listu.

Rozsah a použití postřiku Folicur koncentrát :

-

      zimostráz skvrnitosti listů, cylindrokladiová skvrnitost listů 0,4 % (4 ml na 1l vody)  
      okrasné rostliny padlí, rzi 0,4 % (4 ml na 1l vody)  
      růže padlí růžové, černá skvrnitost růže, rez růžová 0,4-0,6 % (4-6 ml na 1 l vody)

* Odstupňování dávek přípravku u růží podle velikosti rostlin:
výška rostlin 50 cm a méně:
6 ml/ l vody
vyšší rostliny:
4 ml/ l vody